Poraz Zagrebaša u gostima kod Pick Szegeda

Rukometaši hrvatskog prvaka PPD Zagreba upisali su poraz u utakmici 13. kola EHF lige prvaka protiv Pick Szegeda. Porazom s rezultatom 30:28 (11:15) dodatno su si otežali borbu za šesto mjesto koje vodi u daljnji tijek natjecanja.

Nakon odličnog prvog poluvremena i četiri gola prednosti, hrvatski prvaci popustili su u svojim redovima, te lošom obranom i slabim napadom dopustili Mađarima da ih sustignu na polovici drugog poluvremena.

Sama završnica susreta i izjednačen rezultat od 27:27, greška Zagreba i isključenje dva igrača, prilika je koju Mađari ne ispuštaju.

Najbolji igrač Zagreba bio je kapetan Zlatko Horvat s 12 pogodaka, Damir Bičanić upisao je peta a Valentino Ravnić tri.

Pick Szeged do pobjede je predvodio Mario Šoštarič s deset golova dok su Stas Skube i Bence Banhidi postigli po pet.