Porazi Brooklyna i Indiane, Bogdanović solidan

Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets 117:92 (23:26, 36:21, 35:26, 23:19); Chicago Bulls - Indiana Pacers 103:86 (24:22, 27:19, 25:27, 27:18)

Bojan Bogdanović/Getty Images

Brooklyn Netsi su se nakon dvije pobjede u nizu koje su vratile nadu u doigravanje vratili starim navikama. Zadatak ovog puta nije bio niti malo lak. Gostovali su kod Clevelanda, jednog od favorita za naslov prvaka. Očekivano, LeBron James i društvo slavili su problema 117:92.

Netsi su prvu četvrtinu završili u plusu da bi se potom raspali što je domaćin iskoristio i pobjegao na veliku razliku. Bojan Bogdanović igrao je 36 minuta, daleko najviše u svojoj momčadi, i pritom je ubacio 12 poena. Najefikasniji je bio Deron Williams s 20. Kod Cavaliersa bilo je čak sedam dvoznamenkastih igrača. Po 17 su ubacili J.R.Smith i Timofey Mozgov, a 16 je nadodao James.

Indiana Pacersi poraženi su na gostovanju kod Chicaga 103:86. Damjan Rudež igrao je 9 minuta i ubacio je 2 poena. Najefikasniji je bio Solomon Hill s 13 poena, a Bullse je predvodio Nikola Mirotić s 25.