Povijesna pobjeda! Škrljevo srušilo Cedevitu u A-1 ligi

Velika i iznenađujuća pobjeda Škrljeva protiv Cedevite.

Košarkaški klub Škrljevo / Facebook

Košarkaši Škrljeva došli su do povijesne pobjede protiv aktualnog prvaka Hrvatske Cedevite. Škrljevo je slavilo pred punom dvoranom i prekrasnom atmosferom. Rezultat na kraju utakmice bio je 80:77 za Škrljevo.

Prva četvrtina bila je dosta izjednačena, domaćini nisu dopustili Cedeviti da se rezultatski odvoji. Prva četvrtina završila je u korist gostiju 17:21. U drugoj četvrtini Škrljevo je pokazalo da Cedeviti neće biti lako doći do pobjede. Domaći košarkaši prešli su u vodstvo na poluvremenu 40:34, Cedevita je u drugoj četvrtini uspjela postići samo 13 koševa.

Treća četvrtina također je bila neizvjesna, Škrljevo nije odustajalo od zamisli da pobjede Cedevitu, vidjelo se da će utakmica biti neizvjesna do posljednje sekunde. Dvije minute do kraja susreta rezultat je bio izjednačen  72:72. Škrljevo je 11 sekundi do kraja utakmice vodilo s pola koša prednosti 78:77. Nakon toga Konjević pogađa slobodna bacanja i diže prednost na +3, Cedevita je zvala time out i u zadnjim sekundama lopta dolazi  do Muse koji promašuje tricu, to je bio znak za veliko slavlje i totalno ludilo u dvorani. Velika i iznenađujuća pobjeda Škrljeva protiv Cedevite.