POZNATI PAROVI 1. KOLA HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA ZA MLAĐE UZRASTE

POZNATI PAROVI 1. KOLA HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA ZA MLAĐE UZRASTE

ODIGRANI SUSRETI PRETKOLA

Foto: Ljetni nogometni kamp 2016 - Ravna Gora / Facebook

Odigrane su utakmice pretkola Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe uzraste te su poznati parovi 1. kola u kategorijama pionira, kadeta i juniora.

Susreti pionira na rasporedu su 16. studenoga u 13:30, kadeta dan kasnije u istom terminu, a juniora 24. studenoga također u 13:30. Osnovni termini odigravanja podložni su promjenama u slučaju opravdanog razloga.

Ovosezonska finala na rasporedu su 18. i 19. svibnja 2017. godine.

HNK, pioniri, pretkolo:
Hypo Limač – HNK Vukovar 1991 3:0
Mladost Čačinci – Mladost Antin 1:0
Slavija – Marsonia 1:4
Višnjevac – Slavonija 2:6
Dubrava Tim kabel – Čazma 4:0
Virovitica – Koprivnica 0:3
Špansko – Bjelovar 2:0
Varaždin – Međimurje 4:6 (11m)
Junak – Vodice 3:0 (čl. 56 PNN)
Primorac (B) – Omiš 8:7 (11m)
Velebit (G) – Gospić 91 0:3
GOŠK Dubrovnik 1919 – Joso Bego 4:1
Grobničan – Segesta 4:6 (11m)
Opatija – HNK Gorica 0:2
Karlovac 1919 – HNŠK Moslavina 3:0
Pazinka Pazin – Naftaš Ivanić Grad 2:3 (11 m)

HNK, kadeti, pretkolo:
Hypo Limač – Slavonija 5:2
Suhopolje – Vinkovci 4:3 (11m)
NŠM NK Grafičar Vodovod – HNK Željezničar 1:0
Graničar – Slavija 1:4
Bjelovar – Virovitica 4:0
Međimurje – Špansko 1:4
Podravina – Lučko 0:6
Varaždin – Koprivnica 6:5 (11m)
Nehaj – Dinara 3:1 (11m)
Dalmatinac (C) – Junak 3:1
Solin GOŠK – Dubrovnik 1919 0:1
Zmaj – Zagora 0:4
Karlovac 1919 – Zelina 5:2
Novigrad – Lokomotiva Rijeka 3:2 (11m)
Funtana – Segesta 0:4
Halubjan – HNK Gorica 2:3

HNK, juniori, pretkolo:
Slavonac – Slavonija Požega 2:1
Hypo Limač – Gundinci 6:0
Amater – Suhopolje 3:4 (11m)
Slavija (slobodan)
Ponikve – Sloboda ŠN 0:2
Međimurje – Koprivnica 1:0
Bilogorac – Bednja 3:5 (11m)
Kustošija – Bjelovar 2:4 (11m)
Zmaj Makarska – GOŠK-Dubrovnik 1991 3:0
Primorac Biograd – Otočac 0:3 (čl. 56 PNN)
Jadran LP (slobodan)
Hajduk (slobodan)
Jadran Poreč – HNŠK Moslavina 2:1
Pomorac 1921 – Karlovac 1919 3:0
Vrbovec – Rovinj 5:4 (11m)
Segesta – Ilovac 8:0

HNK, pioniri, parovi 1. kola:
Slavonija Požega – Slaven Belupo
Hypo Limač – Sesvete
Mladost Čačinci – Cibalia
Marsonia – Osijek
Špansko – HAŠK
Koprivnica – Dinamo
Međimurje – Lokomotiva
Dubrava Tim kabel – Zagreb
Junak – Zadar
GOŠK Dubrovnik 1919 – Split
Primorac B – Hajduk
Gospić 91 – Šibenik
Naftaš Ivanić Grad – Rijeka
Karlovac 1919 – Istra 1961
Gorica – Hrvatski dragovoljac
Segesta – Inter Zaprešić

HNK, kadeti, parovi 1. kola:
Suhopolje – Osijek
Slavija – Sesvete
Grafičar Vodovod – Cibalia
Hypo Limač – Slaven Belupo
Varaždin – Dinamo
Špansko – Lokomotiva
Lučko – HAŠK
Bjelovar – Zagreb
Nehaj – Hajduk
Zagora – Split
Dalmatinac (C) – Zadar
GOŠK Dubrovnik 1919 – Šibenik
Novigrad – Istra 1961
Segesta – Rijeka
Karlovac – Hrvatski dragovoljac
Gorica – Inter Zaprešić

HNK, juniori, parovi 1. kola:
Hypo Limač – Cibalia
Suhopolje – Osijek
Slavonac Gradište – Grafičar Vodovod
Slavija – Virovitica
Bednja – Slaven Belupo
Sloboda ŠN – Dinamo
Bjelovar – Varaždin
Međimurje – Sesvete
Otočac – Split
Hajduk – Vinodol
Zmaj Makarska – Istra 1961
Jadran LP – Rijeka
Jadran Poreč – Gorica
Segesta – Lokomotiva
Pomorac 1921 – Hrvatski dragovoljac
Vrbovac – Inter Zaprešić

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.