PPD Zagreb pregazio Celje u gostima!

Sjajna predstava PPD Zagreba.

Rukometaši PPD Zagreba sjajnom igrom pregazili su Celje u Sloveniji i zasjeli na drugo mjesto SEHA lige.Prvih 15 minuta obje su se momčadi izmijenjivale u vodstvu,a u 17.minuti Celje je imalo plus jedan i napad.Tada je uslijedila velika serija Zagreba od 6-0 na krilima Bičanića i Horvata.Do poluvremena Zagreb je uspio podići prednost na 19-12.

U drugom dijelu pobjeda nije dolazila u pitanje.Zagreb je vladao terenom,raspucao se i Pavlović.Prednost je narasla i do plus devet,da bi na kraju završilo 23-30.

U redovima hrvatskog prvaka najefikasniji je bio Pavlović sa osam golova,Horvat i Vuglač dodali su po sedam,Bičanić četiri.Kastelić je obranio 1o udaraca,Jović tri.Domaćinima nije pomogao ni raspoloženi Mačkovšek,koji je zabio sedam golova,Bećiri je dodao četiri.Lesjak i Pantjar zajedno su obranili deset udaraca.

Ovom pobjedom izabranici Zlatka Saračevića preuzeli su drugo mjesto na tablici preuzevši ga upravo od Celja.Na vrhu je nedodirljivi Vardar,Nexe je na osmom mjestu.

U narednom kolu Zagrepčani dočekuju Metalurg.