PPD Zagreb remizirao u Pančevu

Vardar je suvereno osvojio ligaški dio sa 17 pobjeda i remijem u Brestu kod Meshkova 25:25.

Rukometaši Prvog Plinarskog Društva Zagreb odigrali su 28:28 na gostovanju u Pančevu protiv Dinama u pretposljednjem kolu SEHA Gazprom lige, a na kraju moraju biti zadovoljni jer su u posljednjoj minuti preko Valentina Ravnića uspjeli izjednačiti, te tako potvrdili minimalno treće mjesto uoči posljednjeg kola.

Zagreb je sa porazom mogao igrati tešku utakmicu sa Meskhovim u posljednjem kolu u borbi za treće mjesto koje daje lakšeg protivnika Celja, dok će četvrti ići na nepobjedivi Vardar.

Plinari su malo slabije ušli u susret, tokom velikod dijela prvog poluvremena zaostajali su gol do dva zaostatka, a uspjeli su izjednačiti u 28. minuti golom Dobrivoja Markovića. Ravnić je doveo Zagreb prvi puta u vodstvo u nastavku 17:16 i držao minimalnu prednost do pred sam kraj, kada je Dinamo okrenuo preko Petra Žujovića iz sedmerca, ali je Ravnić uspio izjednačiti.

Josip Božić-Pavletić sa šest, te Zlatko Horvat i Domagoj Pavlović sa pet pogodaka bili su najefikasniji Zagrebovi igrači.