PPD Zagreb ‘zaledio’ Vojvodinu na -17

Zagreb je bio uvjerljiv u SEHA Gazprom ligi...

PPD Zagreb - Vojvodina/Foto: facebook.com/RKZagreb

Rukometaši Zagreba unatoč brojnim ozljedama i izostancima bitnih karika upisali su uvjerljivu pobjedu u sedmome kolu SEHA Gazprom lige, u kojoj su na svom parketu dočekali momčad Vojvodine.

Gosti nisu imali nikakve šanse, hrvatski je prvak dominirao od prve do posljednje minute, a već je na poluvremenu stekao osjetnu prednost od plus pet (20:15).

Drugoplasirana momčad prvenstva još je više povukla u drugih trideset minuta; izabranici Veselina Vujovića nemilice su punili mrežu Vojvodine, a postigli su na koncu rekordnih 46 zgoditaka za konačnih 46:29.

Najefikasniji u sastavu plinara bio je sjajni Tin Kontrec sa sedam pogodaka, jedan manje dodao je kapetan Zlatko Horvat, a šest golova upisao je i Luka Šebetić. Vojvodinu je pak predvodio Nikola Arsenić s pet golova. Zagrebaši su i dalje drugi na ljestvici regionalnog nadmetanja, s tri boda manje od vodećeg Tatrana iz Prešova.