Pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca – BROZOVIĆ, ĆORLUKA ILI VARGIĆ?

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca. Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s pozivima za prijateljske utakmice u 2016. godini.

Za izbor reprezentativca vikenda natječu se Marcelo Brozović, Vedran Ćorluka i Ivan Vargić. Za svog favorita opredijelite se i glasajte  ovdje

Ivan Vargić (Rijeka) – odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Lokomotive, a pritom je u 48. minuti, pri rezultatu 0:0, obranio kazneni udarac Mariću.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) – postigao jedini gol svoje momčadi u remiju s gradskim rivalom CSKA (1:1). Zabio je glavom u 22. minuti, a igrao je od početka do kraja susreta.

Marcelo Brozović (Internazionale) – drugim pogotkom potvrdio domaću pobjedu Intera nad Napolijem (2:0). Precizan je bio u 44. minuti, a odigrao je cijelu utakmicu.