Pregled: Što i gdje ovoga vikenda gledati na TV-u

Pregled: Što i gdje ovoga vikenda gledati na TV-u

Detaljan pregled sportske ponude ovoga vikenda (petak, subota, nedjelja) na domaćim i stranim televizijskim kanalima samo na portalu Hrvatska reprezentacija.

Foto: commons.wikimedia.org/Stephen Edmonds

Bliži se vikend… Ako smijemo biti slobodni i citirati prethodni ‘Pregled sportskog televizijskog vikend-programa’, “kraj radnog tjedna, za neke odmor, za druge umor, a za ljubitelje sporta alarm za pripremu na nešto više vremena provedenog pred televizijskim ekranom.”

Kako bismo vam pritom olakšali posao, donosimo detaljan pregled ponude sportskih događanja ovoga vikenda (petak, subota i nedjelja) kako na domaćim, tako i stranim kanalima (dostupnim hrvatskim pretplatnicima).

NAPOMENE: Crveno su označeni domaći TV kanali (ali i nastupi HR ekipa).

PETAK, 13. veljače 2015.

10.00 [SK1] Košarka: VTB Liga: Astana – Bisons
10.00 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Univerzijada u Sierra Nevadi, veleslalom 1. vožnja (LIVE)
11.30 [EUROSPORT2] Snowboard: Univerzijada u Sierra Nevadi, slopestyle (LIVE)
12.30 [SK1] ATP 500 Rotterdam, četvrtfinale (LIVE)
12.45 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Univerzijada u Sierra Nevadi, veleslalom 2. vožnja (LIVE)
14.15 [EUROSPORT] Konjički sport: Masters u Hong Kongu (LIVE)
17.00 [EUROSPORT2] Hokej: Univerzijada u Granadi (LIVE)
18.00 [ARENASPORT 1] EHF Liga prvakinja: Krim – Budućnost (LIVE)
18.00 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, veleslalom 1. vožnja (LIVE)
19.15 [SK2] Euroliga: Efes – Fenerbahče (LIVE)
19.15 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Norveškoj (LIVE)
20.15 [EUROSPORT2] Bundesliga: Borussia Dortmund – Mainz (LIVE)
20.30 [ARENASPORT 1] Ligue 1: Olympique Marseille – Reims (LIVE)
20.45 [SK1] Euroliga: Panathinaikos – Crvena Zvezda (LIVE)
20.45 [ARENASPORT2] Ragbi: Aviva Championship: Leicester – Gloucester (LIVE)
21.00 [SK2] WTA Premier Antwerp, četvrtfinale (LIVE)
21.50 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (LIVE)
22.00 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, veleslalom 2. vožnja (LIVE)
23.30 [SK2] ATP Sao Paulo, četvrtfinale (LIVE)
03.00 [SK1] NBA: All Stars Challenge (LIVE)

08.00 [EUROSPORT2] Bundesliga Highlights
08.00 [SK1] Dogodilo se na današnji dan
08.30 [ARENASPORT 1] Američki nogomet: NFL Extra – Magazin
09.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Milan Report
09.30 [ARENASPORT3] Nogomet: Pregled Belgijske lige
10.00 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Carl Lewis
10.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Special Moment of Torino
10.30 [ARENASPORT 1] Dokumentarni film: Roger Federer
13.30 [ARENASPORT4] Dokumentari film: Sean Fitzpatrick
17.00 [SPORTSKA TV] Rotor – emisija o automotosportu
17.00 [ARENASPORT 1] MaxTV Prva liga – Pregled
17.40 [SPORTSKA TV] Školska liga – dječja emisija
18.00 [SK1] Premier League Magazin
18.00 [SK2] La Liga Magazin
18.10 [SPORTSKA TV] Ekstremni kajak – Magazin
18.30 [SK2] Premier League Magazin
18.55 [SPORTSKA TV] Ildiko Wermescher – Magazin
19.00 [SK2] Dogodilo se na današnji dan
22.30 [SK1] La Liga Magazin
22.30 [EUROSPORT2] Eurosport WATTS
22.40 [SPORTSKA TV] Prehrana i sport – Magazin
23.00 [ARENASPORT 1] Magazin Lige prvaka
23.10 [SPORTSKA TV] Patagonija – dokumentarni film
02.00 [ARENASPORT 1] Automobilizam: WRC Rally Španjolska – Pregled
02.45 [SK1] NBA – Top 10
03.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Marc Cavendish
05.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Sean Fitzpatrick

06.00 [EUROSPORT2] Hokej: Univerzijada u Granadi, Španjolska (snimka)
06.00 [ARENASPORT2] NHL: Pittsburgh – Detroit (snimka)
06.30 [SK2] Odbojka (Ž): Liga prvaka: Azeryol – Busto Arsizio (snimka)
06.15 [SK1] Premiership: Crystal Palace – Newcaste (snimka)
07.00 [ARENASPORT3] Serie A: Lazio – Genoa (snimka)
07.00 [ARENASPORT 1] Vaterpolo: Jadranska liga: Jadran – Partizan (snimka)
07.15 [SPORTSKA TV] 1. HNL: Split – Istra 1961(snimka)
08.00 [ARENASPORT4] Liga prvaka: The Best Off: Liverpool – Real Madrid (snimka)
08.00 [ARENASPORT2] NFL: Seattle – Green Bay (snimka)
08.00 [SK2] ATP 500 Rotterdam, osmina finala (snimka)
08.15 [SK1] Euroliga: Nizhny – Olympiacos (snimka)
08.30 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, veleslalom 1. vožnja (snimka)
09.00 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, veleslalom 2. vožnja (snimka)
09.00 [ARENASPORT 1] Košarka: Panathinaikos – Kolosos (snimka)
09.40 [SPORTSKA TV] 1. HNL: Zadar – Osijek (snimka)
10.00 [ARENASPORT3] Liga prvaka: The Best Off: Maribor – Chelsea (snimka)
10.30 [ARENASPORT2] Boks: Kevin Mitchell – Daniel Estrada (snimka)
11.00 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Oslu (snimka)
11.00 [ARENASPORT 1] Ligue 1: Metz – Brest (snimka)
11.00 [ARENASPORT4] Poker: WPT 12 – 5A (snimka)
11.05 [ARENASPORT2] Vaterpolo: Jadranska liga: Jug – Primorje (snimka)
12.00 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, veleslalom 2. vožnja (snimka)
12.00 [ARENASPORT4] Košarka: NCAA: Kentucky – LSU (snimka)
12.00 [ARENASPORT3] Copa Libertadores: Estudiantes – Independiente (snimka)
12.15 [SPORTSKA TV] 1. HNL: Zagreb – Slaven Belupo (snimka)
12.15 [SK2] Copa del Rey: Barcelona – Villarreal (snimka)
12.20 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Francuska – Škotska (snimka)
13.00 [ARENASPORT 1] Serie A: Lazio – Genoa (snimka)
14.00 [ARENASPORT2] NFL: Probowl (snimka)
14.00 [ARENASPORT4] Nogomet: Grčki kup: Olympiacos – AEK (snimka)
14.45 [SPORTSKA TV] 1. HNL: Dinamo – Lokomotiva (snimka)
15.00 [ARENASPORT3] Liga prvaka: The Best Off: Arsenal – Borussia Dortmund (snimka)
15.30 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Oslu (snimka)
15.45 [ARENASPORT4] Europska liga: Borussia M. – Zurich (snimka)
16.15 [ARENASPORT2] EFH Liga prvaka: Flensburg – Bešiktaš (snimka)
17.00 [ARENASPORT3] Francuski kup: PSG – Nantes (snimka)
17.45 [ARENASPORT2] NHL: New York Islanders – Toronto (snimka)
19.00 [ARENASPORT3] Copa del Rey: Athletic Bilbao – Espanyol (snimka)
19.40 [ARENASPORT4] NFL: Superbowl (snimka)
19.45 [ARENASPORT2] Vaterpolo: Jadranska liga: Radnički – Partizan (snimka)
19.45 [SPORTSKA TV] 1. HNL: Split – Istra 1961 (snimka)
21.00 [ARENASPORT3] Paulista: Ponte Preta – Marilia (snimka)
21.30 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, veleslalom 1. vožnja (snimka)
22.45 [EUROSPORT2] Nogomet: Afrički kup nacija: The Best Off
23.00 [ARENASPORT2] Boks: Campbell – Brizuela/Selby – Brunker (snimka)
23.15 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Norveškoj, kvalifikcije (snimka)
00.00 [ARENASPORT 1] Poker: WPT 12 – 5C (snimka)
00.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Francuska – Škotska (snimka)
00.05 [SPORTSKA TV] Džudo: Grand Prix Tokio (snimka)
00.30 [SK1] Copa del Rey: Barcelona – Villarreal (snimka)
01.00 [ARENASPORT 1] Boks: Kevin Mitchell – Daniel Estrada (snimka)
01.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Borussia Dortmund – Mainz (snimka)
02.00 [SK2] Primera: Almeria – Sociedad (snimka)
02.00 [ARENASPORT2] EHF Liga prvaka: Flensburg – Bešiktaš (snimka)
02.00 [ARENASPORT4] Nogomet: Grčka liga: Panathinaikos – Paneitolikos (snimka)
03.00 [ARENASPORT 1] Copa Libertadores: Once Caldas – Corinthians (snimka)
03.45 [SK2] Euroliga: Laboral Kutxa – Unicaja (snimka)
04.00 [ARENASPORT2] Košarka: NCAA: Kentucky – LSU (snimka)
05.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Lokomotiva – Dinamo (snimka)
05.00 [ARENASPORT 1] Liga prvaka: The Best Off: Manchester City – Bayern (snimka)
05.30 [SK2] Škotski Championship: Rangers – Hibernian (snimka)

SUBOTA, 14. veljače 2015.

09.15 [EUROSPORT] Luge: Svjetsko prvenstvo u Latviji, 1. vožnja (LIVE)
09.45 [EUROSPORT2] Skijanje: Univerzijada u Sierra Nevadi (LIVE)
10.15 [EUROSPORT] Luge: Svjetsko prvenstvo u Latviji, 2. vožnja (LIVE)
11.00 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Norveškoj (LIVE)
11.00 [EUROSPORT2] Ski Cross: Svjetski kup u Areu (LIVE)
12.15 [EUROSPORT2] Skijanje: Univerzijada u Sierra Nevadi (IVE)
12.30 [EUROSPORT] Skijaško trčanje: Svjetski kup u Švedskoj (LIVE)
13.00 [EUROSPORT2] Luge: Svjetsko prvenstvo u Latviji (LIVE)
13.30 [ARENASPORT1] EHF Liga prvaka: Kielce Dunkerque (LIVE)
13.45 [SK1] FA Cup: WBA – West Ham (LIVE)
14.00 [SK2] ATP 500 Rotterdam, polufinale 1 (LIVE)
14.15 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Norvešoj (LIVE)
15.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Zagreb – Lokomotiva (LIVE)
15.15 [EUROSPORT2] Bundesliga: Bayern – HSV (LIVE)
15.45 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Norveškoj (LIVE)
15.30 [ARENASPORT1] Ragbi: Kup 6 nacija: Engleska – Italija (LIVE)
16.00 [SK1] FA Cup: Blackburn – Stoke (LIVE)
16.00 [ARENASPORT4] Ligue 1: PSG – Caen (LIVE)
17.45 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, slalom 1. vožnja (LIVE)
17.50 [SK1] ATP Sao Paolo, polufinale (LIVE)
17.55 [HRT2] Rukomet, LP: PPD Zagreb – Natura La Rioja (LIVE)
18.00 [ARENASPORT1] Ragbi: Kup 6 nacija: Irska – Francuska (LIVE)
18.00 [ARENASPORT2] Belgijska Jupiter Liga: Waregem – Standard (LIVE)
18.00 [ARENASPORT4] Serie A: Sassuolo – Fiorentina (LIVE)
18.30 [SK2] FA Cup: Crystal Palace – TBA (LIVE)
18.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Eintracht – Schalke 04 (LIVE)
19.30 [SK1] ATP 500 Rotterdam, polufinale (LIVE)
20.00 [ARENASPORT1] Liga Paulista: Corinthians – Botafogo (LIVE)
20.30 [SK2] WTA Premier Antwerpen, polufinale 2 (LIVE)
20.45 [ARENASPORT4] Serie A: Palermo – Napoli (LIVE)
22.00 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, slalom 2. vožnja (LIVE)
22.30 [ARENASPORT3] Liga Paulista: Sao Bento – Palmeiras (LIVE)
00.00 [ARENASPORT1] Argentinska liga: Newell’s – Independiente (LIVE)
02.00 [SK1] NBA All Star: Saturday Night (LIVE)

08.30 [SK1] Premiership: Pregled izvanrednog kola
10.00 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Sugar Ray Robinson
10.30 [SK1] La Liga Magazin
10.30 [ARENASPORT1] Dokumentarni film: Rafael Nadal
10.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Special Moments of Athens
11.00 [SK1] Athletix – Magazin
12.00 [SK1] Euroliga – Pregled
11.45 [SPORTSKA TV] Prehrana i sport – Magazin
12.15 [SPORTSKA TV] TV automagazin
12.30 [SK1] Trans World Sport
13.00 [SK2] Najava Premiershipa
13.00 [ARENASPORT1] Copa Libertadores – sažetak
13.25 [SPORTSKA TV] Rotor – emisija o automoto sportu
13.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film – Roger Federer
17.30 [SPORTSKA TV] Istinom do gola – emisija
17.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Rafael Nadal
18.00 [SK2] Premier League Magazin
18.45 [SPORTSKA TV] Ildiko Wermescher – Magazin
21.35 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Usain Bolt
21.45 [SPORTSKA TV] Svijet automoto nautike – Magazin
22.00 [SK2] Dogodilo se na današnji dan
22.00 [ARENASPORT3] Foot Brasil – Magazin
22.15 [SPORTSKA TV] Dokumentarni film: Jama
22.15 [SK2] Euroliga – Pregled
02.00 [ARENASPORT1] Foot Brasil – Magazin
02.30 [ARENASPORT1] Copa Libertadores – Pregled
02.30 [ARENASPORT3] Magazin Lige prvaka
03.00 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Rafael Nadal
03.00 [EUROSPORT2] Fight Sport: Fight Club

06.00 [ARENASPORT4] NFL: Denver – Indianapolis (snimka)
06.00 [ARENASPORT2] NHL: New York Islanders – Toronto (snimka)
06.30 [EUROSPORT2] Umjetničko klizanje: Prvenstvo četiri kontinenta (snimka)
07.00 [ARENASPORT3] Serie A: Cagliari – Roma (snimka)
07.00 [ARENASPORT1] Vaterpolo: Jadranska liga: Radnički – Primorje (snimka)
07.15 [SK2] Euroliga: Panathinaikos – Crvena zvezda (snimka)
07.15 [SPORTSKA TV] Odbojka (Ž): Svjetski GP: Hrvatska – Australija (snimka)
08.00 [ARENASPORT2] NFL: Probowl (snimka)
08.00 [ARENASPORT4] Liga prvaka: The Best Off: Maribor – Chelsea (snimka)
08.30 [ARENASPORT1] NFL: Gameday (snimka)
09.00 [ARENASPORT1] Košarka: Liga Endesa: Barcelona – Iberostar (snimka)
09.00 [SK2] NBA All Star Weekend: Rising Star Challenge (snimka)
10.00 [ARENASPORT3] Liga prvaka: The Best Off: Arsenal – Borussia Dortmund (snimka)
10.05 [SPORTSKA TV] Mininogomet: Kup nacija: Španjolska – Hrvatska (snimka)
10.15 [ARENASPORT2] Boks: Selby – Brunker (snimka)
11.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: Olympique Marseille – Reims (snimka)
11.00 [ARENASPORT2] Vaterpolo: Jadranska liga: Partizan – Jug (snimka)
12.00 [ARENASPORT3] Copa Libertadores: Once Caldas – Corinthians (snimka)
12.00 [ARENASPORT4] Košarka: Liga Endesa: Real Madrid – Fuenlabrada (snimka)
12.10 [ARENASPORT2] Ragbi: Aviva Championship: Leicester – Gloucester (snimka)
14.00 [ARENASPORT2] NFL: Superbowl (snimka)
14.00 [ARENASPORT4] Belgijska liga: Standard – Mouscron (snimka)
14.00 [EUROSPORT2] Bundesliga: Borussia Dortmund – Mainz (snimka)
17.30 [ARENASPORT1] NFL: Gameday (snimka)
19.00 [ARENASPORT3] Copa del Rey: Barcelona – Villarreal (snimka)
19.30 [SPORTSKA TV] 22. Malonogometni turnir Lipovljani, selekcija turnira (snimka)
20.00 [ARENASPORT2] Košarka: Liga Endesa: Barcelona – Iberostar (snimka)
20.30 [SPORTSKA TV] 22. Malonogometni turnir Lipovljani, finale (snimka)
21.30 [SK1] NBA – All Stars Challenge (snimka)
22.00 [ARENASPORT1] 1. HNL: Osijek – Split (snimka)
22.10 [ARENASPORT2] Boks: Coyle Katsidis (snimka)
22.30 [ARENASPORT2] Vaterpolo: Jadranska liga: Jug – Primorje (snimka)
22.45 [SK2] Škotska liga: St. Johnsone – Celtic (snimka)
23.15 [SK1] Primera: Real Madrid – Deportivo (snimka)
23.30 [SPORTSKA TV] Malonogometni turnir (Ž): Zagreb Winter Cup (snimka)
00.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Engleska – Italija (snimka)
00.00 [ARENASPORT4] Košarka: Liga Endes: Real Madrid – Fuenlabrada (snimka)
00.30 [SK2] FA Cup: Derby – Reading (snimka)
00.30 [ARENASPORT3] Serie A: Sassuolo – Fiorentina (snimka)
00.50 [SPORTSKA TV] Malonogometni turnir (M): Sesvete, finale (snimka)
01.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Bayern – HSV (snimka)
02.00 [SPORTSKA TV] Džudo: Grand Prix Quingdao (snimka)
02.00 [ARENASPORT2] Rukomet: EHF Liga prvaka: Kielce – Dunkerue (snimka)
02.00 [ARENASPORT4] Belgijska liga: Waregem – Standard (snimka)
02.15 [SK2] Talijanska odbojka: Latina – Verona (snimka)
03.00 [ARENASPORT3] Ligue 1: PSG – Caen (snimka)
03.00 [ARENASPORT1] Serie A: Palermo – Napoli (snimka)
04.00 [SK2] ATP Sao Paulo, polufinale (snimka)
04.00 [ARENASPORT2] Košarka: Liga Endesa: Barcelona – Iberostar (snimka)
04.00 [ARENASPORT4] Europska liga: Bešiktaš – Tottenham (snimka)
05.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Zagreb – Lokomotiva (snimka)
05.00 [SK1] WTA Premier Antwerp, ATP Rotterdam, polufinala (snimke)
05.00 [ARENASPORT1] Liga prvaka: The Best Off: Atletico Madrid – Juventus (snimka)

NEDJELJA, 15. veljače 2015.

09.15 [EUROSPORT2] Luge: Svjetsko prvenstvo u Latviji (LIVE)
09.45 [EUROSPORT] Skijaško trčanje: Svjetski kup u Švedskoj (LIVE)
11.00 [EUROSPORT] Luge. Svjetsko prvenstvo u Latviji (LIVE)
12.00 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Norveškoj (LIVE)
12.00 [ARENASPORT1] Košarka: Liga Endesa: Juventut – Barcelona (LIVE)
12.30 [ARENASPORT4] Serie A: Milan – Empoli (LIVE)
12.45 [EUROSPORT2] Skijaško trčanje: Svjetski kup u Norveškoj (LIVE)
13.30 [EUROSPORT] Luge: Svjetsko prvenstvo u Latviji (LIVE)
14.00 [ARENASPORT2] Ligue 1: Bordeaux – St Etienne (LIVE)
14.00 [EUROSPORT2] Skijaški skokvi (Ž): Svjetski kup u Sloveniji (LIVE)
14.15 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Norveškoj (LIVE)
14.30 [SK2] WTA Premier Antwerp, finale (LIVE)
14.37 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (LIVE)
15.00 [SK1] KHL: Torpedo – Medveščak (LIVE)
15.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Istra – Rijeka (LIVE)
15.00 [ARENASPORT4] Serie A: Udinese – Lazio (LIVE)
15.00 [ARENASPORT1] Serie A: Roma – Parma (LIVE)
15.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Hertha – Freibrug (LIVE)
16.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Škotska – Wales (LIVE)
17.00 [SK1] Primera: Barcelona – Levante (LIVE)
17.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Hajduk – Slaven Belupo (LIVE)
17.00 [SK2] FA Cup: Arsenal – Middlesborough (LIVE)
17.15 [ARENASPORT1] Rukomet: Bundesliga: Magdeburg – Gumersbach (LIVE)
17.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Hannover – Paderborn (LIVE)
17.45 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, slalom 1. vožnja (LIVE)
18.00 [ARENASPORT4] Serie A: Chievo – Sampdoria (LIVE)
18.10 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (LIVE)
19.00 [SK1] Primera: Rayo Vallecano – Villarreal (LIVE)
19.15 [ARENASPORT1] Rukomet: EHF Liga prvaka: Barcelona – Kolding (LIVE)
20.30 [SK2] Košarka: Pallacanestro: Bologna – Cantu (LIVE)
20.45 [ARENASPORT4] Serie A: Cesena – Juventus (LIVE)
21.00 [SK1] ABA Liga: Crvena Zvezda – Cedevita (LIVE)
21.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: Lorient – Lyon (LIVE)
22.15 [ARENASPORT3] Argentinska liga: Boca – Olimpo (LIVE)
22.15 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, slalom 2. vožnja (LIVE)
22.25 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (LIVE)
23.00 [ARENASPORT1] NHL: Florida – St Louis (LIVE)

07.40 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Usain Bolt
08.30 [SK1] Trans World Sport
09.30 [SK1] Euroliga – Pregled
10.10 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Carl Lewis
10.40 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Special Moments of Torino
12.00 [ARENASPORT1] Dokumentarni film: Haile Gebreselassie
14.30 [ARENASPORT1] Total Italian Footbal – Magazin
15.30 [HRT2] Magazine Lige prvaka
15.30 [SPORTSKA TV] Ekstremni kajak – Magazin
16.00 [SPORTSKA TV] Školska liga – emisija
16.00 [HRT2] Olimp – Magazin
16.30 [SK2] Svijet nogometa – Magazin
17.00 [SPORTSKA TV] Ildiko Wermescher – emisija
17.00 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Sean Fitzpatrick
17.30 [SPORTSKA TV] Istinom do gola – emisija
17.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: South American Golden Moments
19.00 [ARENASPORT3] Foot Brasil – Magazin
19.30 [ARENASPORT3] Copa Libertadores – Pregled
20.00 [ARENASPORT4] Copa Libertadores – Pregled
21.34 [HRT2] HNL – emisija
21.45 [ARENASPORT3] Dokumentarni film: Sir Alx Ferguson
22.00 [SPORTSKA TV] TV automagazin – emisija
22.30 [SK2] Dogodilo se na današnji dan
02.30 [ARENASPORT3] Milan Weekly – Magazin
03.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Roger Federer
03.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Shane Warne
04.00 [ARENASPORT1] WRC Rally Italija – Pregled
05.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Muhammad Ali

06.00 [EUROSPORT2] Umjetničko klizanje: Prvenstvo četiri kontinenta u Seoulu (snimka)
06.00 [ARENASPORT2] NHL: Tampa Bay – LA Kings (snimka)
06.00 [SK1] WTA Premier Antwerp, ATP Rotterdam, polufinala (snimke)
07.00 [EUROSPORT2] Bundesliga: Bayern – HSV (snimka)
07.00 [ARENASPORT3] Serie A: Palermo – Napoli (snimka)
07.00 [ARENASPORT1] Vaterpolo: Jadranska liga: Jug – Primorje (snimka)
07.15 [SPORTSKA TV] Hrvanje: SP juniora, Zagreb 2014. (snimka)
07.30 [SK2] Švicarska liga: Basel – Sion (snimka)
08.00 [ARENASPORT2] NFL: Superbowl (snimka)
08.20 [ARENASPORT4] Liga prvaka: The Best Off: Arsenal – Borussia Dortmund (snimka)
08.30 [ARENASPORT1] Košarka: NCAA: Kentucky – LSU (snimka)
09.15 [SK2] Primera: Granada – Athletic Bilbao (snimka)
10.00 [SK1] ABA Liga: Mega Leks – Krka (snimka)
10.00 [ARENASPORT3] Liga prvaka: The Best Off: Monaco – Zenit (snimka)
10.30 [ARENASPORT1] 1. HNL: Zagreb – Lokomotiva (snimka)
10.45 [EUROSPORT2] Hokej: Univerzijada u Granadi (snimka)
11.00 [SK2] WTA Premiers Antwerp, polufinale 1 (snimka)
11.30 [EUROSPORT2] Skijaško trčanje: Svjetski kup u Norveškoj (snimka)
11.10 [ARENASPORT2] Vaterpolo: Jadranska liga: Jug – Primorje (snimka)
11.30 [SK1] NBA All Star: Saturday Night (snimka)
12.20 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Irska – Francuska (snimka)
12.35 [SPORTSKA TV] Mali nogomet: “35. Zimsko prvenstvo Varaždin”, finale veterana (snimka)
12.45 [SK2] ATP 500 Rotterdam, polufinale 2 (snimka)
13.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Osijek – Split (snimka)
13.15 [SK1] ABA Liga: Cibona – Partizan (snimka)
13.45 [SPORTSKA TV] Vaterpolo: Jadranska liga: Jug – Primorje (snimka)
19.00 [SK2] ATP 500 Rotterdam, finale (snimka)
19.30 [SPORTSKA TV] SP u brzinskom rolanju (snimka)
20.00 [ARENASPORT3] Belgijska liga: Club Brugge – Lokeren (snimka)
21.50 [ARENASPORT2] Boks: Provodnikov – Bradely (snimka)
22.45 [SK1] FA Cup: Arsenal – Middlesborough (snimka)
22.45 [ARENASPORT2] Vaterpolo: Jadranska liga: Crvena Zvezda – Partizan (snimka)
22.50 [SPORTSKA TV] Džudo: Grand Prix Tokio (snimka)
23.00 [EUROSPORT2] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Norveškoj (snimka)
00.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Škotska – Wales (snimka)
00.00 [EUROSPORT2] Stolni tenis: Super Series Kuvajt (snimka)
00.30 [SK1] WTA Premier Antwerp, finale (snimka)
00.30 [ARENASPORT3] Serie A: Milan – Empoli (snimka)
00.45 [SK2] Primera: Valencia – Getafe (snimka)
02.00 [ARENASPORT1] 1. HNL: Hajduk – Slaven Belupo (snimka)
02.00 [ARENASPORT2] Rukomet: EHF Liga prvaka: Barcelona – Kolding (snimka)
02.00 [ARENASPORT4] Košarka: Liga Endesa: Valencia – Real Madrid (snimka)
03.00 [ARENASPORT3] Ligue 1: Lorient – Lyon (snimka)
04.00 [ARENASPORT2] Košarka: Liga Endesa: Barcelona – Iberostar (snimka)
04.00 [ARENASPORT4] Europska liga: Dinamo – Celtic (snimka)
05.00 [ARENASPORT1] Nogomet: Liga prvaka: PSG – Barcelona (snimka)
05.00 [ARENASPORT3] 1. HNL: Dinamo – Zadar (snimka)
05.00 [EUROSPORT2] Brzo klizanje: Svjetsko prvenstvo u Nizozemskoj, treći dan (snimka)
05.45 [ARENASPORT4] NFL: Superbowl (snimka)

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.