Prekinut sjajan niz Danijela Subašića

Golman Monaca i hrvatske reprezentacije Danijel Subašić primio je pogodak nakon 842 minute 'čiste mreže'...

Danijel Subašić/Getty Images

Nakon 842 minute Danijel Subašić primio je pogodak u francuskom prvenstvu. Niz je stao u 51. minuti poraza na gostovanju kod Guingampa (1:0). Serija je krenula 29 studenog prošle godine, kad je Monaco izgubio u gostima kod Rennesa 2:0. Diallo je već u 20. minuti dobio crveni karton, no Subašićeva momčad ipak nije uspjela iskoristiti takvu veliku prednost. Jedini pogodak na utakmici postigao je Leveque.

Naš je reprezentativni vratar imao 25 dodira s loptom i maksimalnu uspješnost u zračnim duelima. Obranio je jedan od dva udarca domaćina. Uputio je 16 dodavanja suigračima, sa 69 posto preciznosti.