Premierliga: Bilić i šestu utakmicu zaredom bez pobjede! Pobjeda Lovrenovog Liverpoola

Danas je odigrano pet utakmica sedmog kola engleske Premierlige, a od tih utakmica pažnju posvećujemo Dejanu Lovrenu i Slavenu Biliću.

U prvoj utakmici dana engleski velikan Liverpool je slavio na gostovanju na Liberty stadionu protiv Swansea rezultatom 1:2. Poveli su domaći golom Fera na startu utakmice, a Liverpool je preokrenuo u drugom dijelu golovima Firmina i Milnera. Svih 90 minuta u obrani gostiju odigrao je hrvatski stoper Dejan Lovren. Liverpool se sada nalazi na drugoj poziciji sa 16 bodova.

Londonski West Ham remizirao je u utakmici petog kola protiv Middlesbrougha rezultatom 1:1. ‘Čekičare’ je s klupe kao i uvijek vodio naš Slaven Bilić, koji već šest kola ne zna za pobjedu. Middlesbrough je na današnjoj utakmici poveo u 51. minuti, ali je šest minuta kasnije West Ham uspio izjednačiti nakon fenomenalnog slaloma i pogotka Payeta. West Ham nakon sedam kola ima samo četiri boda i nalazi se na 18. poziciji.