Premierliga: Nikica Jelavić postigao prvijenac za Hull City

Sunderland - Hull City 0:2. Jelavić je 63. minuti postavio konačan rezultat prvijencem u novom klubu u koji je stigao u siječnju iz Evertona

PREMIERLIGA – 25. kolo

SUNDERLAND – HULL 0:2

Stadion Svjetlosti. Gledatelja: 35.789

Strijelci: 0:1 Long (16′), 0:2 Jelavić (62′)

SUNDERLAND: Mannone, Brown, O’Shea, Bardsley, Alonso, Johnson, Sung-Yong Ki (70′ Gardner), Colback, Bridcutt (76′ Wickham), Altidore, Borini (10′ Vergini)

HULL: Harper, Rosenior (46 Koren), Figueroa, Davies, McShane, Huddlestone, El Mohamady, Meyler, Livermore, Long (89 Brady), Jelavić (78 Aluko)

Hrvatski reprezentativni napadač Nikica Jelavić postigao je prvi gol u dresu Hull Cityja koji je na gostovanju u okviru 25. kola Premiershipa slavio u Sunderlandu (0:2).

Long je doveo Hull u vodstvo u 17. minuti, a konačan rezultat postavio je u 63. minuti Jelavić prvijencem u novom klubu u koji je stigao u siječnju iz Evertona. Hrvatski napadač je pogodio sjajnim udarcem glavom s 15 metara. Jelavić je u igri proveo 78 minuta, zaradivši u 61. javnu opomenu.