Premierliga: Nikica Jelavić strijelac u porazu Hull Cityja na gostovanju kod Aston Ville

Utakmica 3. kola: Aston Villa - Hull City 2:1 (Agbonlahor 14', Weimann 36'/Jelavić 74')

Nikica Jelavić/Getty Images

Hrvatski reprezentativni napadač Nikica Jelavić upisao se među strijelce u nedjeljnim dvobojima 3. kola engleskog prvenstva. Jelavić je u 74. minuti smanjio poraz svojeg Hull Cityja na gostovanju kod Aston Ville. Domaćin je do odlučujućeg vodstva stigao golovima Agbonlahora i Weimanna iz prvog dijela.

U drugoj utakmici dana Liverpool je protutnjao sjevernim Londonom pobijedivši Tottenham rezultatom 3:0. U visokoj pobjedi Redsa debitirao je Mario Balotelli, a odličnu utakmicu odigrao je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren koji je do 61. minute komandirao obranom gostiju.

Rezultati: Tottenham – Liverpool 0:3 (Sterling 8′, Gerrard 49′-11m, Moreno 60′), Aston Villa – Hull City 2:1 (Agbonlahor 14′, Weimann 36’/Jelavić 74′)