Premierliga: Nikica Jelavić strijelac u porazu Hull Cityja

Utakmica 31. kola: West Ham - Hull City 2:1 (Noble 26'-11m, Chester 54'-ag/ Jelavić (49')

Nikica Jelavić/Getty Images

Englesko prvenstvo, 31. kolo

WEST HAM – HULL CITY 2:1

Boleyn Ground. Gledatelja: 31.033. Sudac: Dean.

Strijelci: 1:0 Noble (26′-11m), 1:1 Jelavić (49′), 2:1 Chester (54′-ag).

WEST HAM: Adrián, Demel, McCartney, Collins (od 9′ Johnson),  Tomkins, Downing, Nolan, Taylor, Noble, Diamé (od 69′ Cole), Carroll.

HULL CITY: McGregor, Figueroa (od 59′ Rosenior),  Davies, Bruce (od 25′ Harper),  Chester, Huddlestone, El Mohamady, Meyler, Livermore, Long, Jelavić (od 82′ Sagbo).

Nogometaši Hull Cityja poraženi su na gostovanju kod West Hama u utakmici 31. kola engleskog prvenstva. Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić postigao je pogodak u 49. minuti. Hrvatski reprezentativac imao je sreće budući da se lopta spretno odbila od njega nakon slobodnog udarca.

Ipak, nije bilo dovoljno. Hull City nije imao sreće, prvo je ostao bez vratara McGregora koji je zaradio crveni karton u 24. minuti, a Noble zabio iz penala u 26. minuti. Jelavić je izjednačio u 49. minuti, a pet minuta kasnije Hull nije imao sreće i Chester je postigao autogol.