Premierliga: Nikica Jelavić strijelac za Hull City, Dejan Lovren zapažen

Utakmica 36. kola: Fulham – Hull City 2:2 (Dejagah 55, Amorebieta 58/Jelavić 75, Long 87)

Hrvatski reprezentativni napadač Nikica Jelavić postigao je gol u okviru 36. kola engleske Premierlige, u kojem je njegov Hull City izvukao remi kod Fulhama (2:2). Jelavić je peti ovosezonski pogodak zabio u 75. minuti utakmice.

Hrvatski reprezentativni branič Dejan Lovren odigrao je odličnu utakmicu za svoj Southampton, koji je u 36. kolu Premierlige kod kuće pobijedio Everton 2:0.

Domaćin je tri boda upisao zahvaljujući lošim reakcijama gostiju koji su zabili čak dva autogola! Nesretnici su bili Alcaraz u prvoj minuti dvoboja na St. Mary’s stadionu, te Coleman koji je svoju mrežu zatresao u 31. minuti. Lovren je za domaćina odigrao svih 90 minuta, istaknuvši se  neprelaznošću.

Utakmice 36. kola: Southampton – Everton 2:0 (Alcaraz 1-ag, Coleman 30-ag), West Bromwich – West Ham 1:0 (Berahino 11), Fulham – Hull City 2:2 (Dejagah 55, Amorebieta 58/Jelavić 75, Long 87), Stoke City – Tottenham 0:1 (Rose 33), Swansea City – Aston Villa 4:1 (Bony 10, 90-11m, Shelvey 26, Hernandez 73/Agbonlahor 22)

Fulham Vs Hull City 2-2 ~ All goals… by SportOfficial