Premiership: Arsenal deklasirao Crystal Palace, Leicester i United do bitnih pobjeda

Nije bilo iznenađenja u popodnevnim utakmicama.

Odigrano je još šest današnjih utakmica 24. kola engleskog Premiershipa u kojima smo vidjeli očekivane pobjede favorita, uz pokoji neriješeni rezultat.

Manchester United s minimalnih 1:0 svladao je Burnley. Gol vrijedan pobjede i sva tri boda postigao je Anthony Martial u 54. minuti nakon sjajne asistencije Romelu Lukakua. Leicester je 2:0 protiv Watforda. Golove su postigli Jamie Vardy iz kaznenog udarca i Ryad Mahrez u sudačkoj nadoknadi.

Po dva remija od 1:1 vidjeli smo u susretima između Evertona i West Bromwich Albiona, kao i West Hama i Bournemoutha, dok je Stoke City pogotcima Allena i Dioufa s 2:0 srušio Huddersfield.

Najveću pobjedu upisao je Arsenal, koji je sa 4:1 deklasirao Crystal Palace. Sve je bilo rješeno već do 22. minute, kada su Topnici pogotcima Monreala, Iwobija, Koscielnog i Lacazettea poveli 4:0. Luka Milivojević samo je uspio smanjiti na konačnih 4:1.

Premiership, 24. kolo:

Burnley City 0:1 Manchester United (54. Martial)

Leicester City 2:0 Watford City (Vardy 39. – 11m, Mahrez 90+1.)

Everton 1:1 West Bromwich Albion (Niasse 70. / 7. Rodriguez)

West Ham 1:1 Bournemouth (Chicharito 73. / 71. Fraser)

Stoke City 2:0 Huddersfield (Allen 53., Diouf 69.)

Arsenal 4:1 Crystal Palace (Monreal 6., Iwobi 10., Koscielny 13., Lacazette 22. / 78. Milivojević)