Premiership: Arsenal rutinskom pobjedom srušio Watford

Topnici nisu imali poteškoća.

U 30. kolu engleskog Premiershipa Arsenal je na Etihadu s uvjerljivih 3:0 pobijedio Watford.

Već u osmoj minuti Mesut Ozil je izveo slobodni udarac, a Shkordan Mustafi glavom zabio uz samu stativu za vodstvo Topnika. Do kraja prvog dijela gosti su bili bolji, no Pereyra je pucao preko gola, a Richarlison ravno u Cecha pa se na predah otišlo s minimalnom prednošću Wengereove momčadi.

Ipak, u nastavku dolazi do rješenja pitanja pobjednika. U 59. minuti Mkhitaryan je centrirao, a Pierre-Emerick Aubameyang povisio na 2:0. Samo dvije minute kasnije mogao je Deeney smanjiti iz kaznenog udarca, no Cech je obranio njegov pokušaj. Konačnih 3:0 postavio je Mkhitaryan golom 13 minuta prije kraja.