Premiership: Arsenal slavio protiv Crystal Palacea

Topnici su upisali minimalnu pobjedu.

U posljednjoj utakmici 20. kola engleskog Premiershipa Arsenal je gostovao kod Crystal Palacea i upisao minimalnu, 3:2 pobjedu.

Domaćin je imao prvu priliku, no Cabaye je u 15. minuti pucao pored gola. Tada Topnici kreću u napad, Xhaka i Lacazette nisu bili precizni, no Mustafi je u 25. minuti smireno zabio za 1:0. Do kraja poluvremena Ozilov i Xhakin udarac obranio je Speroni i na odmor se otišlo s minimalnom prednošću Arsenala.

No, već u četvrtoj minuti nastavka prizemni centaršut uputio je Wilfried Zaha, a Andros Townsend izjednačio. Ipak, u 62. minuti Alexis je napravio dvostruko proigravanje s Lacazetteom i vratio prednost Topnicima, da bi isti igrač samo četiri minute kasnije iskoristio odličnu loptu Wilsherea, izbjegao zaleđe i povisio na 3:1. U posljednjoj minuti nakon kornera Tomkins je glavom postavio konačnih 3:2.