Premiership: Aubameyang s dva gola srušio Stoke City

Gabonac je ponovno bio junak Topnika.

Englezi igraju čak i na Uskrs, to je opće poznata stvar. Tako su danas na Emiratesu igrali Arsenal i Stoke City, a Wengereova momčad upisala je pobjedu od 3:0 na krilima gabonskog reprezentativca.

U 23. minuti Aaron Ramsey pogodio je gredu, a to je ujedno bila i najveća prilika u prvom dijelu. Mohamed Elneny u 58. minuti pucao je zamalo pored gola, a Pierre-Emerick Aubameyang je u 71. minuti iz blizine pucao ravno u Jacka Butlanda.

Ipak, Gabonac je četiri minute kasnije zabio gol nakon što je Indi skrivio kazneni udarac. 11 minuta kasnije Aubameyang je pokupio odbijenu loptu i povisio na 2:0, a nakon još jednog kaznenog udarca Alexandre Lacazette postavio je konačnih 3:0.