Premiership: Bournemouth srušio Crystal Palace i skočio na sedmo mjesto

Zaključeno je novo kolo.

Još jedno, sedmo kolo engleskog Premiershipa je iza nas, a zaključeno je utakmicom na Vitality Stadium između Bournemoutha i Crystal Palacea. Utakmica je završila pobjedom domaćina, 2:1, čime su domaćini skočili na sedmo mjesto.

Već u petoj minuti Wilson je probio lijevu stranu i prizemno centrirao, a Brooks plasiranim udarcem zabio za vodstvo domaćina. U 55. minuti Zaha je pronašao van Aanholta, koji zabija za izjednačenje, da bi Stanislas tri minute prije kraja iz kaznenog udarca zabio za pobjedu Bournemoutha.