Premiership: Chelsea jedva svladao Burnley, Leicesterova nula sa Southamptonom

Zaključeno je još jedno kolo u engleskoj ligi.

Odigrane su dvije večernje utakmice engleskog Premiershipa, a velika pažnja bila je usmjerena na dvoboj između Burnley Cityja i Chelseaja. Plavci su u konačnici uspjeli upisati pobjedu od 2:1 i približiti se Tottenhamu na pet bodova zaostatka.

Poveli su gosti autogolom Longa u 20. minuti, prije nego je Gudmundsson u 64. minuti pronašao Barnesa, koji izjednačuje udarcem s 20-ak metara. Ipak, samo pet minuta kasnije Emerson je centrirao, a Viktor Moses poluvolejom donio pobjedu Conteovoj momčadi.

U drugom susretu Leicester i Southampton remizirali su bez pogodaka pa su gosti ostali na četiri boda od sigurne zone.