Premiership: Chelsea remizirao s Leicesterom, West Ham uvjerljiv

Popodnevne utakmice u Engleskoj su iza nas.

Odigrane su popodnevne utakmice 23. kola engleskog Premiershipa u kojima smo vidjeli i pokoje iznenađenje.

Chelsea je samo remizirao protiv Leicestera 0:0, iako je od 68. minute imao igrača više, nakon crvenog kartona Chilwella. Posljednjeplasirani Swansea uzeo je bod Newcastleu u gostima, završilo je 1:1. Poveli su Labudovi golom Ayewa nakon centaršuta glavom u 60. minuti, no samo osam minuta kasnije Joselu je nakon kontre izjednačio i donio bod Crno-Bijelima.

Crystal Palace je minimalnom 1:0 pobjedom dobio Burnley, a jedini gol djelo je Saka nakon Bentekeovog proigravanja u 21. minuti. WBA je sa sigurnih 2:0 pobijedio Brighton. Već u četvrtoj minuti Rodriguez je izveo korner, a Evans glavom zabio za 1:0, da bi Dawson u 55. minuti nakon drugog kornera Brunta postavio konačnih 2:0.

West Ham je deklasirao Huddersfield sa 4:1. Noble je doveo Čekićare u vodstvo, no prije odmora Lolley je izjednačio. Ipak, u nastavku je svega 15 minuta bilo dovoljno da Arnautović i Lanzini s dva gola dokrajče domaćina i donesu velika tri boda West Hamu. Watford i Southampton remizirali su 2:2, unatoč činjenici što su gostim s dva pogotka Ward-Prowsea nakon prvog dijela vodili 2:0.

Premiership, 23. kolo:

Chelsea 0:0 Leicester City

Newcastle United 1:1 Swansea City (Joselu 68. / 60. Ayew)

Crystal Palace 1:0 Burnley City (Sako 21.)

West Bromwich Albion 2:0 Brighton (Evans 4., Dawson 55.)

Huddersfield 1:4 West Ham (Lolley 40. / 25. Noble, 46. Arnautović, 56., 61. Lanzini)

Watford 2:2 Southampton (Gray 58., Doucoure 90. / 20., 44. Ward-Prowse)