Premiership: Chelsea slavio kod Bournemoutha

U posljednjoj današnjoj utakmici desetog kola engleskog Premiershipa Chelsea je s minimalnih 1:0 bio bolji od Bournemoutha.

Na Vitality Stadium gosti su od samog početka dominirali. U 24. minuti Moratin pokušaj otišao je pored gola, a Španjolac je pet minuta kasnije i zabio gol, koji je zbog zaleđa opravdano poništen. Isti igrač našao se sam pred Begovićem u 34. minuti, no golman BiH obranio je njegov udarac. Do odmora ni Fabregas nije zabio i na poluvremenu su domaćini imali neodlučen rezultat.

Ipak, u nastavku dolazi do rješenja pitanja pobjednika u 51. minuti. Morata se našao u ulozi asistenta, pronašao je Edena Hazarda, a Belgijac u bliži kut zabio za 1:0. Plavci su mirno priveli susret kraju i skočili na četvrto mjesto.