Premiership: Manchester United nakon velikog preokreta pobijedio Crystal Palace

Crveni Vragovi upisali su izuzetno bitnu pobjedu.

U posljednjoj utakmici 29. kola engleskog Premiershipa Crystal Palace je na Selhurst Park vodio protiv Manchester Uniteda 2:1, no pokleknuo je u posljednjih 15 minuta i izgubio 3:2.

Već u šestoj minuti Alexisov udarac glavom krajnjim naporom je ispod grede izbio Hennessey, a pet minuta kasnije iz prve prilike domaćin je poveo. Christian Benteke dodao je do Androsa Townsenda, koji je pucao, a lopta je od braniča Crvenih Vragova promijenila smjer i završila u mreži. De Gea je potom obranio pokušaj Sorlotha, da bi Townsend u 28. minuti pucao preko gola. Gosti nisu imali nijedan ozbiljniji napad do kraja prvog dijela i na odmor se otišlo s minimalnom prednošću domaćina.

Međutim, već u trećoj minuti nastavka Schlupp je uposlio Patricka van Aanholta, koji povisuje na 2:0. Smalling je u 55. minuti nakon Rashfordovog kornera smanjio na 2:1, a unatoč pokušajima Pogbe i Matića, rezultat se nije mijenjao do 76. minute. Tada ipak Romelu Lukaku nakon odbijene lopte zabija za 2:2, da bi Nemanja Matić uz pomoć stative donio pobjedu Mourinhovoj momčadi.