Premiership: Everton do boda s igračem manje, Jagielki prvi crveni karton u sezoni

Odigrana je i posljednja današnja utakmica.

Wolverhampton i Everton odigrali su posljednju današnju utakmicu prvog kola Premiershipa i remizirali 2:2.

Do vodstva su došli gosti i to u 17. minuti. Nakon odbijene lopte unutar kaznenog prostora najbolje se snašao Richarlison i doveo Karamele u vodstvo. Ipak, u 40. minuti Phil Jagielka zarađuje izravni crveni karton, što je iskoristio Ruben Neves i iz tog slobodnog udarca izjednačio.

U 67. minuti i s igračem manje gosti stižu do pogotka. Richarlison je ponovno zabio gol, njegov drugi na utakmici, nakon soloprodora te ostavio Patricija nemoćnog. No, deset minuta prije kraja Neves se našao u ulozi asistenta, a njegov centaršut Raul Jimenez je pokupio i glavom zabio za bod.