Premiership: Everton po snijegu srušio Stoke City, Bournemouth okrenuo WBA

Zanimljivi rezultati današnjih utakmica.

Odigrane su tri današnje utakmice 31. kola engleskog Premeirshipa, a svjedočili smo zanimljivim rezultatima.

West Bromwich Albion bio je blizu prve pobjede nakon sedam kola. Posljednjeplasirana momčad prvenstva izgubila je od Bournemoutha na gostovanju 2:1. Goste je u 48. minuti u vodstvo doveo Rodriguez, nakon što je iskoristio Rondonov centaršut. Ipak, 13 minuta prije kraja Ibe je nakon duge akcije sjajnim udarcem s preko 25 metara donio izjednačenje, da bi Stanislas minutu prije kraja donio pobjedu domaćinu.

Crystal Palace iznenadio je Huddersfield i pobijedio ga 2:0. U 23. minuti nakon gužve iz kornera najbolje se snašao Tomkins i zabio za 1:0, da bi Luka Milivojević u 67. minuti iz kaznenog udarca postavio konačnih 2:0.

Nikola Vlašić ponovno se nije našao među igračima Evertona, koji je s 2:1 po snijegu pobijedio Stoke City. Već u 30. minuti Adam je zaradio izravni crveni karton, da bi to gosti konačno iskoristili u 69. minuti kada Cenk Tosun koristi centaršut Calvert-Lewina i zabija za 1:0. Choupo-Moting izjednačio je u 77. minuti nakon slobodnog udarca, no Turčin je šest minuta prije kraja iskoristio Walcottov centaršut i glavom donio pobjedu Karamelama.