Premiership: Fabregas srušio Swansea i približio Chelsea Ligi prvaka!

Hoće li Plavci uspjeti izboriti najelitnije klupsko nogometno natjecanje?

Chelsea je u posljednjem današnjem susretu 35. kola engleskog Premiershipa s minimalnih 1:0 pobijedio Swansea City i približio se četvrtoplasiranom Tottenhamu na samo dva boda zaostatka.

Jedini gol vidjeli smo već u četvrtoj minuti utakmice. Eden Hazard pronašao je Cesca Fabregasa, koji odličnim, plasiranim udarcem zabija za pobjedu Plavaca. Mogao je do kraja susreta Moses povisiti na 2:0, no pucao je pored gola, baš kao i Giroud, a Labudovi su najveću priliku imali minutu prije kraja susreta preko Carrolla, koji je pogodio vanjski dio mreže.