Premiership: Kovačić igrao u remiju Chelsea kod West Hama

Samo bod za Plavce.

U prvoj od dvije današnje utakmice šestog kola engleskog Premiershipa londonski Chelsea gostovao je na Olympic Stadium kod West Hama i samo remizirao bez pogodaka, 0:0.

Nakon dugo početnog ispitivanja snaga u 29. minuti Michail Antonio je za domaćina imao prvu izgledniju priliku, no pucao je preko gola. Samo dvije minute kasnije istom igraču Arrizabalaga je obranio udarac s desetak metara pa se na odmor otišlo bez pogodaka.

Tek u nastavku utakmice Plavci su se probudili i zaigrali bolje, no dominaciju nisu uspjeli pretvoriti u pogotke. Najraspoloženiji je bio Španjolac Alvaro Morata, kojemu je Fabianski obranio dvije izgledne prilike iz 66. i 68. minute. Posljednju priliku na susretu imao je Yarmolenko, koji je glavom 12 minuta prije kraja pucao pored gola i susret je završio bez pogodaka. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je do 79. minute kada ga je zamijenio Ross Barkley.