Premiership: Leicester i Newcastle upisali pobjede, Lovren asistirao za pobjedu Liverpoola!

U tri popodnevne utakmice iznenađenja nije bilo.

Foto. Soccerladuma.co.za

Odigrane su tri popodnevne utakmice 21. kola engleskog Premiershipa, u kojima su favoriti upisali očekivane pobjede.

Liverpool se s gostovanja protiv Burnleyja vraća s minimalnom 2:1 pobjedom. Redse je u vodstvo doveo Sadio Mane u 61. minuti iz okreta s ruba kaznenog prostora, no dvije minute prije kraja Taylor je centrirao, a Gudmundsson glavom zabio za izjednačenje. Ipak, Dejan Lovren je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade glavom asistirao za strijelca Ragnara Klavana za pobjedu Kloppove momčadi.

Leicester je u svega sedam minuta riješio pitanje pobjednika. Prvo je u 53. minuti Albrighton centrirao, a Riyad Mahrez krasnim poluvolejom zabio za 1:0, da bi svega sedam minuta kasnije Islam Slimani prekrasnim lobom povisio na 2:0. Konačnih 3:0 protiv Huddersfielda donio je Albrighton minutu prije kraja.

U posljednjoj utakmici Newcastle je s minimalnih 1:0 pobijedio Stoke City. Jedini gol postigao je Perez nakon asistencije Murphyja u 73. minuti.