Premiership: Leicester i WBA remijem zaključili kolo

Foto. Soccerladuma.co.za

U posljednjoj utakmici osmog kola engleskog Premiershipa Leicester i West Bromwich Albion su na King Power Stadium remizirali 1:1.

Nakon početnog ispitivanja snaga do prvog udarca došli su gosti, no u 18. minuti Chadli je glavom pucao pored gola. Veliku priliku za Lisice u prvom dijelu propustio je Danny Simpson, koji je u 36. minuti pucao s ruba kaznenog prostora, no Myhill je odličnom paradom izvadio loptu koja je išla uz samu stativu te se na odmor otišlo bez pogodaka.

Novu, fenomenalnu obranu, Myhill je upisao u 48. minuti kad je Maguire glavom pucao u sami kut, a Mahrez je tri minute kasnije pucao preko gola. Kazna je uslijedila u 63. minuti kad je Nacer Chadli iz fenomenalno izvedenog slobodnog udarca s 27 metara donio vodstvo gostima.

Ipak, devet minuta prije kraja Mahrez se našao sam pred golmanom i rutinirano zabio u suprotni kut za iznimno bitan bod Lisica.