Premiership: Liverpoolu bod protiv zadnje momčadi, remi Watforda i Crystal Palacea

Nije bilo pobjednika u današnjim utakmicama.

U današnje dvije utakmice engleskog Premiershipa vidjeli smo dva neriješena rezultata. Watford i Crystal Palace remizirali su bez pogodaka, dok je Liverpool gostovao kod West Bromwich Albiona i remizirao 2:2.

Već u četvrtoj minuti Wijnaldum je okomitom loptom pronašao Ingsa, koji smireno zabija za vodstvo Redsa, a u 11. minuti Salah je pucao pored gola. Ings je također pucao pored gola u 24. minuti, kao i Salah iz slobodnog udarca dvije minute kasnije i na odmor se otišlo bez pogodaka.

U nastavku smo vidjeli pravu rapsodiju pogodaka. Prvo je Salah pokupio loptu Oxlade-Chamberlaina i u 72. minuti povisio na 2:0, da bi samo sedam minuta kasnije Dawsonov udarac golman izbio, a na odbijenu loptu došao je Livemore i smanjio na 2:1. Bod posljednjoj momčadi lige donio je Rondon glavom dvije minute prije kraja.