Premiership: Manchester City deklasirao Everton

Guardiolina momčad sve je bliže naslovu.

Manchester City u sklopu 32. kola engleskog Premiershipa deklasirao je Everton na Goodison Parku rezultatom 3:1.

Već u četvrtoj minuti David Silva odličnom loptom pronašao je Leroy Sanea, koji uz pomoć stative zabija za 1:0. U 12. minuti već je 2:0. Nakon centaršuta De Bruynea Gabriel Jesus glavom je povisio na 2:0. Mogli su Otamendi i Silva povisiti rezultat, no pucali su zamalo pored gola, prije nego je Silva u 37. minuti uposlio Sterlinga, koji zabija za 3:0, rezultat kojim se otišlo na odmor.

U nastavku Yannick Bolasie uz pomoć stative smanjuje na 3:1 u 63. minuti, no do kraja utakmice nije bilo vremena za nove golove Karamela pa su Građani upisali mirnu pobjedu.