Premiership: Manchester United na Old Traffordu remizirao sa Southamptonom

Crveni vragovi ponovno nisu došli do pobjede.

U posljednjoj današnjoj utakmici 21. kola engleskog Premiershipa Manchester United na Old Traffordu je ugostio Southampton i remizirao bez pogodaka, 0:0.

Momčad Josea Mourinha već u četvrtoj minuti mogla je povesti, no Romelu Lukaku je zamalo pucao preko gola. Četiri minute kasnije De Gea je obranio situaciju jedan na jedan protiv Ward-Prowsea, a u 14. minuti Lukakua je zbog ozljede zamijenio Rashford. Ward-Prowse je i u 19. minuti imao priliku, no njegov slobodni udarac obranio je De Gea. Do kraja prvog dijela još smo vidjeli obranu McCarthyja nakon udarca Mate.

U nastavku smo gledali još slabiji nogomet, s jako malo prilika, a najbolju je imao Shane Long, kojemu je De Gea obranio udarac iz 51. minute. U 76. minuti Dušan Tadić pucao je zamalo pored gola, a Paul Pogba osam minuta prije kraja zabio je gol, koji je opravdano poništen zbog zaleđa te je završilo bez pogodaka.