NAJNOVIJE VIJESTI

Premiership: Manchester United pobjedom pobjegao Liverpoolu na četiri boda prednosti

Crveni vragovi ovaj put upisali su bitnu pobjedu.

Manchester United u 35. kolu engleskog Premiershipa gostovao je na Vitality Stadium kod 11-plasiranog Bournemoutha i upisao pobjedu od 2:0, kojom je zadržao drugo mjesto sa četiri boda prednosti ispred trećeplasiranog Liverpoola.

Nakon početnog ispitivanja snaga do prve prilike došao je Ibe, no glavom je u 11. minuti pucao pored gola. Na drugoj strani Crveni vragovi prvu priliku imali su u 27. minuti, no Rashford je pucao ravno u Begovića. Ipak, samo minutu kasnije Lingard je s desne strane prizemno centrirao, a Chris Smalling zabio za vodstvo gostiju. Do odmora Fraser i King su mogli izjednačiti, no De Gea je upisao svoje prve obrane i na odmor se otišlo s minimalnih 1:0.

U nastavku nismo gledali pretjerano lijep nogomet, no Mourinhova momčad do potvrde pobjede došla je u 70. minuti. Romelu Lukaku iskoristio je Pogbino upošljavanje i lobom donio pobjedu Unitedu.