Premiership: Manchester United pobjedom započeo 2018. godinu

Crveni vragovi srušili su Everton.

Manchester United u 21. kolu engleskog Premiershipa bez poteškoća je s 2:0 pobijedio Everton.

U 24. minuti domaća momčad imala je najbolju priliku na utakmici, no Niasse je pucao pored gola. U nastavku, Matin udarac prvo je obranio Pickford, a zatim je Španjolac pogodio i stativu, no u 57. minuti Pogba je uposlio Martiala, koji s desetak metara zabija za vodstvo. Mogao je Francuz povisiti na 2:0, no Pickford je krajnjim naporom izbio loptu u korner.

Pickford je obranio i Lingardov pokušaj iz 79. minute, no samo dvije minute kasnije isti igrač je uz pomoć stative postavio konačnih 2:0. Nikola Vlašić odigrao je cijeli susret. Ovom pobjedom Crveni vragovi vratili su se na drugo mjesto s 12 bodova manje od Građana.