NAJNOVIJE VIJESTI

Premiership: Minimalne pobjede Arsenala i Chelseaja, West Ham uvjerljiv

U popodnevnim susretima nije bilo iznenađenja.

Eden Hazard/Foto: Gettyimages

Odigrane su popodnevne utakmice 18. kola engleskog Premiershipa u kojima iznenađenja nije bilo.

Arsenal je s minimalnih 1:0 pobijedio Newcastle. Jedini gol za momčad Arsene Wengerea postigao je Mesut Ozil odličnim poluvolejom u 23. minuti. S identičnih 1:0 Chelsea je pobijedio Southampton, a jedini gol na Stamford Bridgeu postigao je Alonso nakon odlično izvedenog slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Brighton i Burnley remizirali su bez pogodaka.

Huddersfield je na gostovanju kod Watforda upisao uvjerljivu 4:1 pobjedu. Kachunga i Mooy doveli su goste u vodstvo, a stvari za Watford postale su još i gore nakon što je izravni crveni karton dobio Deeney. Depoitre je to iskoristio i povisio na 3:0, prije nego je Hogg i za goste dobio crveni karton. Doucoure je uspio smanjiti na 3:1, prije nego je Mooy svojim drugim golom iz kaznenog udarca minutu prije kraja postavio konačnih 4:1.

West Ham je s uvjerljivih 3:0 pobijedio Stoke City u gostima. Noble je iz kaznenog udarca doveo Čekićare u vodstvo u 19. minuti, a pobjedu su potvrdili Arnautović i Sakho u posljednjih 15 minuta susreta.

Premiership, 18. kolo:

Arsenal 1:0 Newcastle (Ozil 23.)

Chelsea 1:0 Southampton (Alonso 45+3.)

Brighton 0:0 Burnley

Watford 1:4 Huddersfield (Doucoure 68. / 6. Kachunga, 23., 89. – 11m Mooy, 50. Depoitre)

Stoke City 0:1 West Ham (19. – 11m Noble, 75. Arnautović, 86. Sakho)