Premiership: Leicester nakon preokreta srušio Newcastle

U posljednjoj današnjoj utakmici svjedočili smo pobjedi Lisica.

Foto. Soccerladuma.co.za

U današnjoj, posljednjoj utakmici 16. kola engleskog Premiershipa, Leicester je nakon preokreta s 3:2 pobijedio Newcastle i skočio na osmo mjesto.

Već u četvrtoj minuti Gayle je probio lijevu stranu i povratnom loptom pronašao Joselua, koji je doveo Svrake u vodstvo. Međutim, u 20. minuti Riyad Mahrez je eurogolom s preko 25 metara izjednačio, a Schmeichel je u 36. minuti obranio sjajan pokušaj Murphyja te se na odmor otišlo s 1:1.

U nastavku su Lisice preokrenule rezultat pogotkom Graya, koji je u 60. minuti iskoristio odlično upošljavanje Albrightona i zabio za 2:1, no Gayle je nakon asistencije, u 73. minuti nakon centaršuta Morena izjednačio. Ipak, četiri minute prije kraja Perez je postigao autogol i donio Leicesteru sva tri boda.