Premiership: Posljednjeplasirani Swansea šokirao Liverpool!

Redsi su upisali poraz od posljednje momčadi prvenstva.

Nitko nije očekivao da će u posljednjoj utakmici 24. kola engleskog Premiershipa Swansea pobijediti Liverpool. No, upravo to se i dogodilo, posljednjeplasirana momčad slavila je s minimalnih 1:0.

Već u desetoj minuti Mane je pucao ravno u Fabianskog, a u 23. minuti Van Dijk je pucao zamalo pored gola. Mohamed Salah također nije pogodio okvir gola u 30. minuti, a kazna je stigla deset minuta kasnije. Nakon kornera Fernandez je uposlio Mawsona, koji je doveo Labudove u vodstvo.

U nastavak su Redsi ušli odlučnije i s namjerom preokretanja rezultata. Pucali su Firmino, Salah dva puta i Oxlade-Chamberlain, no Poljak na golu domaćina bio je nesavladiv. Dejan Lovren nije se ni našao u zapisniku za ovu utakmicu.