Premiership: Simultanka Aguera, sa četiri gola srušio Leicester!

Građani su upisali pobjedu na krilima odličnog Argentinca.

Manchester City je u sklopu 27. kola engleskog Premiershipa na Etihadu ugostio Leicester i deklasirao ga s ogromnih 5:1.

Već u trećoj minuti Kevin De Bruyne je s desne strane centrirao, a Raheem Sterling uklizao i zabio za 1:0. Lisice se vraćaju u 24. minuti. Jamier Vardy izbjegao je zaleđe, prošao kroz dvojicu igrača Guardioline momčadi i zabio za 1:1.

No, u drugom poluvremenu kreće Aguerov show. Prvo je u 48. minuti nakon nove asistencije De Bruynea vratio prednost Građanima, da bi u 53. minuti Belgijac ponovno asistirao, a Argentinac zabio za 3:1. Aguero je nastavio zabijati i dalje, u 77. minuti je iskoristio veliku pogrešku gostujuće obrane za 4:1, a konačni rezultat postavio je nakon Fodenove lopte u posljednjim minutama susreta.