Premiership: Tottenham nakon velikog preokreta srušio Bournemouth

Pijetlovi su upisali novu pobjedu.

Posljednju današnju utakmicu 30. kola engleskog Premiershipa odigrali su Bournemouth i Tottenham, a Pijetlovi su ostvarili uvjerljivu gostujuću 4:1 pobjedu.

Već u četvrtoj minuti Junior Stanislas za domaćina je pogodio gredu, da bi samo tri minute kasnije i zabio pogodak za prednost Bournemoutha. No, od tada su samo gosti igrali, u 29. minuti Kane je zabio gol, koji je zbog zaleđa poništen, ali samo šest minuta kasnije Aurier je uposlio Dele Allija, koji izjednačuje pa se na odmor odlazi s neodlučenih 1:1.

U nastavku je uslijedio potpuni preokret. Rose je dodao do Allija u 62. minuti, koji je centrirao, a Heung-Min Son preokrenuo na 2:1. Tri minute prije kraja nakon polukontre Eriksen je pronašao Sona, koji je izbjegao zaleđe, zaobišao golmana i povisio na 3:1, da bi konačnih 4:1 postavio Aurier glavom u prvoj minuti sudačke nadoknade.