Premiership: Tottenham osvojio tek bod protiv West Hama na Wembleyju

Podjela bodova zaključila je još jedno kolo.

U posljednjoj utakmici 22. kola engleskog Premiershipa West Ham je gostovao na Wembleyju kod Tottenhama i remizirao 1:1.

Domaćin je poveo u 16. minuti, no pogodak Harryja Kanea opravdano je zbog zaleđa poništen. Pucao je Kane i u 29. minuti, no Adrian je bio spreman, a samo dvije minute kasnije Eriksen je pucao pored gola. Ni Kane nije pogodio okvir gola u 34. minuti te se na odmor otišlo bez pogodaka.

U nastavku je Danac Eriksen ponovno imao priliku u 67. minuti, no Adrian je bio spreman, da bi Dele Alli propustio ogromnu priliku u 68. minuti kada je s nekoliko metara pucao preko gola. Kazna je stigla samo dvije minute kasnije kada Pedro Obiang dolazi do lopte na 25 metara od gola i zabija u same rašlje za vodstvo Čekićara. Ipak, šest minuta prije kraja nakon lijepog soloprodora Heung-Min Son donosi bod Pijetlovima.