Premiership: Tottenham pobijedio Watford i približio se Liverpoolu na bod zaostatka

Pijetlovi vode mrtvu utrku za treće mjesto.

Tottenham je u posljednjoj utakmici 36. kola engleskog Premiershipa s 2:0 na White Hart Laneu bio bolji od Watforda, čime se približio trećeplasiranom Liverpoolu na samo bod zaostatka, uz utakmicu manje od Redsa.

Već u drugoj minuti gosti su mogli šokirati Pijetlove, no Hughes je pucao pored gola. Eric Dier u devetoj minuti pucao je glavom preko gola, no sedam minuta kasnije Dele Alli iskoristio je veliku pogrešku gostujućeg golmana i zabio za prednost. Dier je u 22. minuti ponovno pucao pored gola, a najbolju priliku u prvom dijelu za Watford je imao Gray, kojemu Lloris izbija loptu u korner.

Eriksen je u 31. minuti pucao zamalo pored gola, no u 48. minuti Tottenham je ipak povisio rezultat. Trippier je uposlio Kanea, koji zabija za 2:0. Nastavak je prošao bez većih prilika te je Tottenham mirno priveo susret kraju.