Premiership: Tottenham samo remizirao protiv Southamptona

Pijetlovi su sve udaljeniji od mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Pretposljednju i jedinu današnju utakmicu 24. kola engleskog Premiershipa na St. Mary’s Stadium su odigrali Southampton i Tottenham. Iako su bili veliki favoriti, Pijetlovi su uspjeli samo remizirati, završilo je 1:1.

Već u prvoj minuti domaćin je mogao povesti, no Vorm je obranio Gabbiadinijev udarac. Zaprijetio je tada i Ward-Prowse, no pored gola, ali u 15. minuti Sanchez je pokušaj presijecanja dodavanja gurnuo u vlastitu mrežu i domaćin je poveo.

No, nije dugo trajalo vodstvo Southamptona. Samo tri minute kasnije Davies izvodi korner, a Harry Kane glavom izjednačuje. U 30. minuti Moussa Sissoko zamalo je pucao pored gola te se na odmor otišlo s neodlučenih 1:1.

Nastavak je donio puno lošiju igru s obje strane. Vrijedi izdvojiti udarac Gabbiadinija po travi iz 67. minute, kao i pokušaj Lamele, koji je šest minuta prije kraja pucao zamalo pored gola.