Premiership: Watford preokretom srušio Arsenal!

Posljednju današnju utakmicu osmog kola engleskog Premiershipa odigrali su Watford i Arsenal, a završilo je pobjedom domaćina od 2:1.

Nakon dosta opreznog početka utakmice s obje strane, do prve prilike došao je Laurent Koscielny, no Francuz je nakon soloprodora pucao ravno u Gomesa. Novu priliku za Topnike propustio je Elneny, koji je s ruba kaznenog prostora u 29. minuti pucao pored gola. Istom igraču Gomes je obranio udarac iz 37. minute, no ništa nije mogao u 40. minuti. Xhaka je centrirao, a Per Mertesacker glavom zabio za prednost Wengereove momčadi.

Gosti u nastavku kao da su se opustili, a Watford je to iskoristio u 71. minuti. Bellerin je u kaznenom prostoru napravio prekršaj, kojeg je Swarbrick okarakterizirao kao kazneni udarac. Sigurni izvođač bio je Troy Deeney i donio bod domaćinu.

Mogao je Deeney donijeti i pobjedu domaćinu, no u 86. minuti pogodio je stativu. Međutim, isti igrač fenomenalnim udarcem u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio je eurogol i donio pobjedu Watfordu.