Premiership: WBA šokirao United, posljednja momčad uzela sva tri boda na Old Traffordu!

Nevjerojatan uspjeh otpisanih.

standard.co.uk

Posljednjeplasirana momčad engleskog Premiershipa, koja za pobjedu ne zna od 27. siječnja, West Bromwich Albion, gostovao je na Old Traffordu i upisao minimalnu, 1:0 pobjedu, kojom je ostao u malim šansama za ostanak u ligi.

Već u 12. minuti Livermore je dobro zaprijetio, no De Gea je obranio njegov pokušaj. Lukaku se osam minuta kasnije našao sam pred Fosterom, no pucao je ravno u njega, a u 36. minuti Belgijac je ponovno pucao, a ovaj put Foster je obranio njegov udarac u korner. U nastavku je Lukaku ponovno promašio izglednu priliku, njegov udarac glavom zaustavio je Foster. I kada se činilo da će utakmica završiti bez pogodaka, ukazao se Rodriguez i nakon kornera donio pobjedu gostima.