Premiership: West Ham do boda protiv Stoke Cityja u posljednjoj minuti

Zaključeno je još jedno kolo engleskog prvenstva.

Utakmicom između West Hama i Stoke Cityja zaključeno je 34. kolo engleskog Premiershipa. Utakmica je završila 1:1, čime su gosti ostali na pet bodova ispod ostanka u ligi.

Oba gola pala su u nastavku. U 56. minuti gol je zabio Arnautović, no poništen mu je zbog zaleđa. Austrijanac je zabio još jedan gol 11 minuta kasnije, no i on mu je poništen zbog zaleđa. U 79. minuti gosti su poveli nakon što je odbijenu loptu Peter Crouch poslao u mrežu, no u posljednjoj minuti Carroll je iskoristio loptu Cresswella i donio bitan bod Čekićarima.