Premiership: West Ham zaustavio Chelsea, Plavci samo čudom mogu do Lige prvaka!

Conteova momčad u sve je većoj krizi.

Eden Hazard/Foto: facebook.com/ChelseaFC

Chelsea ponovno nije pobijedio. Plavci u posljednjih pet kola engleskog Premiershipa imaju samo jednu pobjedu i tri poraza te današnji 1:1 remi protiv West Hama, što znači da su šest kola prije kraja na ogromnih deset bodova zaostatka za mjestom koje nagodinu vodi u Ligu prvaka.

Već u četvrtoj minuti Hazard je mogao zabiti za vodstvo, no pucao je pored gola. 20 minuta kasnije Morata je zabio gol, koji je opravdano zbog zaleđa poništen, a u 36. minuti Willian je izašao sam pred Harta, koji brani njegov udarac u korner, iz kojeg Azpilicueta zabija za 1:0.

Willian je u drugoj minuti nastavka pucao pored gola, baš kao i Morata glavom u 55. minuti. Španjolcu je i drugi gol bio poništen u 59. minuti, a kazna za sve promašaje stigla je u 73. minuti kada Arnautović upošljava Chicharita, koji donosi veliki bod Čekićarima, koji se trenutno nalaze na 14. mjestu sa šest bodova više od opasne zone.