Prijateljska utakmica: Hajduk upisao novu pobjedu, junak Bilih Toma Bašić

Splićani su došli do nove pobjede.

U još jednoj prijateljskoj utakmici prije nadolazeće sezone Hajduk je upisao pobjedu. Riječ je o minimalnom slavlju nad slovenskim drugoligašem Dravom iz Ptuja od 1:0.

Već u prvoj minuti Slovenci su mogli povesti, no Duka je odličnom intervencijom spasio svoj gol nakon neopreznog dodavanja Tome Bašića. Uslijedilo je nekoliko bezopasnih udaraca s obje strane, prije nego je u 57. minuti Kopićeva momčad stigla do pogotka. Šego je uposlio baš Bašića, koji s ruba kaznenog prostora neobranjivo zabija za pobjedu.

Za Bile su u prvom poluvremenu nastupili Duka, Vučur, Radošević, Šego, Delić, Beširović, Said, Bašić, Šehić, Ismajli i Filip, da bi u nastavku još ušli i Mikulić, Memolla, Bradarić, Nejašmić, Jurić, Kreković i Špikić.