Prijateljska utakmica: Mario Mandžukić postigao prvijenac u Atleticovom demoliranju Wolfsburga!

Prijateljska utakmica: Wolfsburg - Atletico Madrid 1:5. Mandžukić je sam izborio najstrožu kaznu i potom ju sigurno realizirao

Mario Mandžukić/foto: Clubatleticodemadrid.com

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zabio je prvijenac u dresu madridskog Atletica! Mandžukić je prvi gol u dresu novog kluba postigao u prijateljskom dvoboju protiv Wolfsburga.

Aktualni španjolski prvak demolirao je njemačkog bundesligaša pred njegovim navijačima rezultatom 5:1, a hrvatski se napadač među strijelce upisao u 62. minuti, realiziravši jedanaesterac za 3:0.

Mandžukić je sam izborio najstrožu kaznu i potom ju sigurno realizirao. Dvostruki strijelac za Madrižane bio je Raul Garcia (13′, 54′), dok su po jedan gol postigli Koke (68′) i Hector Hernandez (83′). Počasni pogodak za Vukove postigao je Naldo u 68. minuti dvoboja.

U redovima Wolfsburga nije bilo ozlijeđenog Ivana Perišića, dok je Ivica Olić krenuo od prve minute.