Prijateljske utakmice: Ivica Olić strijelac u remiju Wolfsburga na gostovanju kod Cardiff Cityja

Prijateljska utakmica: Cardiff City - Wolfsburg 3:3. Wolfsburg je od poraza spasio Olić golom sedam minuta prije kraja utakmice

Ivica Olić/Getty Images

PRIJATELJSKA UTAKMICA

CARDIFF CITY – WOLFSBURG 3:3

Cardiff City: Marshall, Brayford, Fabio, Gunnarsson, Cala, Connolly, Whittingham, Burgstaller, Le Fondre, Maynard, Kim.

Wolfsburg: Benaglio, Schäfer, Naldo, Knoche, Rodriguez, Arnold, Malanda, Vieirinha, Hunt, De Bruyne, Olić

Hrvatski reprezentativni napadač Ivica Olić upisao se među strijelce za njemački Wolfsburg, koji je u prijateljskom dvoboju s Cardiff Cityjem odigrao neodlučeno 3:3.

Njemački Bundesligaš bolje je otvorio dvoboj u Walesu. Nakon pola sata igre Vukovi su golovima Schaffera i De Bruynea poveli 2:0, ali se na odmor otišlo neriješenim rezultatom nakon golova Whittinghama i Maynarda.

Domaćin je poveo u 58. minuti poveo golom Jonesa, da bi Wolfsburg od poraza spasio Olić golom sedam minuta prije kraja utakmice.

Hrvatski je reprezentativac odigrao svih 90 minuta u redovima njemačkog prvoligaša u kojem nije bilo Ivana Perišića koji se oporavlja od ozljede ramena.